Par mums

Mēs projektējam un izgatavojam ekskluzīvas koka mēbeles pēc pasūtījuma mūsu darbnīcā Rīgā, Latvijā. Laika gaitā esam kļuvuši par zinošiem speciālistiem savā jomā. Mēs varam izgatavot jebkāda dizaina un stila mēbeles no koka (virtuves, galdi, krēsli, skapji, kumodes, durvis, ārdurvis, trepes utt.).

Mūsu galdnieki lepojas, veidojot pārsteidzoši oriģinālas pasūtījuma mēbeles, savienojot mākslu ar praktiskumu un piepildot latviešu mājas un vidi ar nekļūdīgi svaigu gaisotni.

Mēs esam individuālu un nestandarta iekārtu ražotāji un projektētāji, kuri turpina specializēties individuālu un netradicionālu mēbeļu ražošanā, projektēšanā un dizainā, lielu uzmanību pievēršot kvalitātei un klientam. Mēs cienām savu pasūtītāju, tai skaitā arhitektu un dizaineru, idejas un vēlmes, saglabājot precīzas domas atspoguļojumu sarežģītos mēbeļu pasūtījumos. Mūsu pieeja dizainam ir individuāla un personiska – radām to, kas klientiem un pašiem patīk. Strādājam ar katru pasūtītāju personīgi, lai palīdzētu radīt individuālu, klientam raksturīgu un neatkārtojamu interjera un mēbeļu kopumu.